Büyükşehir’den Karaburun’a 229 milyonluk yatırım

Karaburun’daki muhtarların taleplerini dinleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İZSU ve Fen İşleri Dairesi’nin Karaburun ilçe genelinde yaptığı yatırımların son üç yılda 229 milyon liraya ulaştığını açıkladı.
(Fotoğraf: İzmir Büyükşehir Belediyesi)

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Karaburun muhtarlarıyla buluştu, talepleri dinledi ve notlar aldı. Yarımada’daki tüm proje ve yatırımların devam edeceğini belirten Soyer şöyle konuştu:

“Yetişemediğimiz eksik bıraktığımız işler olabilir ama emin olun bunu tamamlama iradesine sahibiz, mutlaka yaparız. Sözü veriyorsak gereğini yerine getiririz. Bundan yana içiniz rahat olsun. Görüşünüz, partiniz önemli değil. Sizin kadar heyecan ve sevgiyle memleketine sahip çıkan bir ekip var burada. Neyi yapamadıysak 3 sene içinde hepsini yapacağız. Sadece İZSU’nun yatırımı 143 milyon lira. Fen İşleri’nin yaptığı 86 milyon. Bunlar konuşulmadı ama bilmek lazım. Biz iktidarın partisi ya da belediyesi olmadığımız için bazı şeyleri göbeğimizi kendimiz keserek çözmeye çalışıyoruz. En az sizin kadar hırs ve inatla faydalı olmak istiyoruz. Burada yaşayan herkesin en iyisini hak ettiğini düşünüyoruz. Size layık olmaya çalışıyoruz.”

Mordoğan yerel hizmetler binasında yapılan toplantıda Başkan Tunç Soyer’e; Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Şükran Nurlu ile Ozan Yılmaz, İZSU Genel Müdürü Ali Hıdır Köseoğlu, İZBETON Genel Müdürü Heval Savaş Kaya, daire başkanları ve şube müdürleri de eşlik etti.

Previous Article

Uzo hakkında bilmeniz gereken her şey

Next Article

Mordoğan Ardıç Plajı mavi bayrak aldı